GEBE OKULU

GEBE OKULU

GEBE OKULU

Gebelik eşi benzeri olamayan harika bir duygudur. Bu duygu eşliğinde anne adayları hormonsal olarak sarsıntılı dönemler geçirebilir ve bu duygu değişimlerinden sevgili baba adaylarıda etkilenebilir.Bunun için hem anne adayı hemde baba adayının bazı eğitimler alarak bu güzel sürecin daha farkında olarak ve daha bilgili,rahat geçirilebilmesi sağlanır.

Her anne ve baba adayının gebelik, doğum ve doğum sonrası süreç hakkında bilgi edinmek ve bu bilgiyi hayata geçirmek en doğal hakkıdır. Aynı zamanda   tüm kadınlar  mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir gebelik ve doğum deneyimi geçirmek ister. Gebe okulu; anne ve baba adaylarına gebelikte, doğumda ve doğum sonrasında neler yapması gerektiğini öğreten, onların mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir gebelik, doğum ve lohusalığın nasıl geçirileceğini öğreten bir okuldur.

 

Gebe okulunda amacımız,gebelik ve doğum sürecinin anne-bebek açısından daha güzel ve güvenli geçmesini sağlamak,anne ve baba adaylarının bu sürece tamamen hazır olmasını sağlamaktır.

Hem bedensel hemde psikolojik olarak bu eğitimler çiftlere hazırlık olur  gebelik süreci ve doğum sonrası olan süreç daha sağlıklı ve güvenilir geçer.Bu eğitimden çıkmış olan anne ve baba adayları hem gebeliğe hemde doğuma oldukça hazır bir şekil alıp kendilerini daha iyi hissederler ve kendilerine olan güvenleri artmış olur.

Yasal Uyarı : Bu sitede yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.
Herhangi bir ticari amaç barındırmaz ve doktor tavsiyesi yerine geçmez.
Prof. Dr. Sevtap Hamdemir Kılıç

About Prof. Dr. Sevtap Hamdemir Kılıç

Ankara Tüp Bebek Tedavisi, Riskli Gebelik Takibi, Jinekoloji Genital Estetik Ameliyatları ve Ankara Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Sevtap Hamdemir Kılıç
Bu yazı ategorisinde bulunmaktadır. Geri bildirim linki GEBE OKULU linkini kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir